Schade melden
Een deuk, een kras, écht volledig schadevrij rijden komt zelden voor. Te mooi om waar te zijn, zeggen we wel eens. Mooi dus dat u met uw contract bij De Lease Maatschappij zit, want dan blijft het bij een eventuele schade hooguit bij; ‘jammer dan’.
Wat te doen bij schade?
Verplicht schade schriftelijk aanmelden
‘Jammer, maar helaas!’, moet u echter niet te horen krijgen. En dat risico kúnt u lopen als u een schade niet
binnen 48 uur schriftelijk bij ons aanmeldt.
Sommige verzekeraars weigeren namelijk na overschrijding van deze periode schades aan te nemen! Dus om de schade voor u čn voor ons te beperken stellen we u nog even op de hoogte van de te volgen procedures.
1. Deuk? Niet leuk!
2. Vul, samen met de tegenpartij, het schadeformulier in en onderteken het beiden.
(Vul ook de achterzijde van het Europees Schadeformulier in).
3. Noteer de namen van eventuele getuigen (ook medepassagiers zijn geldige getuigen).
4. Doe nooit toezeggingen aan de tegenpartij.
5. Stuur het Europees Schadeformulier naar afdeling Schadeservice van De Lease Maatschappij.
6. En ons direct even bellen dat het Schadeformulier onderweg is, kan al helemaal geen kwaad!
In sommige situaties is het noodzakelijk om direct aangifte te doen bij de politie, bijvoorbeeld bij diefstal.
Na aanmelding krijgt u van ons zo snel mogelijk te horen waar u in uw omgeving de schade kunt laten herstellen.
Wij werken met meer dan 180 herstelbedrijven door het hele land waaronder ASN, Schadenet, Alacar, Van Mierlo en Van Gorp.
Zo ziet u, ook wat schade betreft zit u bij De Lease Maatschappij goed.
Klik hier om het schadeformulier in pdf formaat te downloaden.