Onze DLM medewerkers

Onze DLM medewerkers

Wij staan altijd voor je klaar!

De P van Persoonlijk staat bij ons hoog in het vaandel. Wij zullen er altijd alles aan doen om je binnen de afspraken van het contract te ontzorgen, zodat je je nooit druk hoeft te maken over je mobiliteit. Net dat stapje extra, dat is DLM.

Eric R. Kok
Eric R. Kok

CEO/Owner

eric@dlm.nl
ir. Niels Jansen
ir. Niels Jansen

Financieel Directeur

niels@dlm.nl
Cindy van Veenendaal
Cindy van Veenendaal

Directiesecretaresse

cindy@dlm.nl
Jan van Beelen
Jan van Beelen

Partner

jan@dlm.nl
Stefan Kok
Stefan Kok

Accountmanager

stefan@dlm.nl
Thom van Hoof
Thom van Hoof

Accountmanager

thom@dlm.nl
Hans van Esch
Hans van Esch

After Sales Manager

hans@dlm.nl
Terry Voermans
Terry Voermans

After Sales Coördinator

terry@dlm.nl
Jacco Vos
Jacco Vos

After Sales Coördinator

jacco@dlm.nl
Frank Ploegmakers
Frank Ploegmakers

Financieel Manager / ICT

frank@dlm.nl
Jurgen Frijters
Jurgen Frijters

Financieel Medewerker

jurgen@dlm.nl

Abonneer op onze nieuwsbrief