Onze DLM medewerkers

Onze DLM medewerkers

Wij staan altijd voor je klaar!

De P van Persoonlijk staat bij ons hoog in het vaandel. Wij zullen er altijd alles aan doen om je binnen de afspraken van het contract te ontzorgen, zodat je je nooit druk hoeft te maken over je mobiliteit. Net dat stapje extra, dat is DLM.

Eric R. Kok
Eric R. Kok

CEO/Owner

eric@dlm.nl
ir. Niels Jansen
ir. Niels Jansen

Financieel directeur

niels@dlm.nl
Jan van Beelen
Jan van Beelen

Partner

jan@dlm.nl
Jens Visscher
Jens Visscher

Accountmanager

jens@dlm.nl
Stefan Kok
Stefan Kok

Accountmanager

stefan@dlm.nl
Thom van Hoof
Thom van Hoof

Accountmanager

thom@dlm.nl
Frank Ploegmakers
Frank Ploegmakers

Financieel manager / ICT

frank@dlm.nl
Erik van den Elshout
Erik van den Elshout

Controller

erik@dlm.nl
Hans van Esch
Hans van Esch

Manager Operations

hans@dlm.nl
Terry Voermans
Terry Voermans

Schade & onderhoud

terry@dlm.nl
Manouk Friskus
Manouk Friskus

Directiesecretaresse

manouk@dlm.nl

Abonneer op onze nieuwsbrief